Spawacz TIG

Firma Technum zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem kompleksowych instalacji, maszyn i urządzeń w przemyśle spożywczym i chemicznym. W sektorze spożywczym specjalizujemy się w przemyśle piekarniczym, mleczarskim, browarniczym i przetwórstwie.

Tworzymy rozwiązania dopasowane do potrzeb i możliwości naszych klientów, zawsze pamiętając o najwyższej jakości usług. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne i technologiczne na całym etapie realizacji projektów oraz montaż i rozruch gotowych, niezawodnych produktów. Nasze wyroby dostarczamy zarówno do małych firm, jak i międzynarodowych koncernów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Spawacz TIG

Zadania:

- spawanie stali nierdzewnej

- spawanie rur oraz króćców ze stali nierdzewnej

- współpracowanie z zespołem szlifierzy

- wspomaganiu zespołu w pracach złożeniowych oraz podczas montażu

Wymagania:

- min. 2 letnie doświadczenie w spawaniu zbiorników ze stali nierdzewnej jest warunkiem koniecznym

- praktyczna znajomość rysunku technicznego

- umiejętność komunikacji i pracy w zespole

- otwartość i poczucie humoru

- dodatkowym atutem będzie umiejętność zgrubnego szlifowania oraz umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie i umowę o pracę bezpośrednio z Technum

- pracę w doświadczonym, zgranym zespole

- wiele możliwości rozwoju i realny wpływ na to, jak pracujemy

- pracę w małej firmie, w przyjaznej atmosferze

- ciekawy pakiet socjalny

- miejsce pracy koło granicy Wrocławia (Wilczyce).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Technum Jakub Szydłowski z siedzibą przy ul. Osobowickiej 153b/9, 51-001 Wrocław, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.

lub jeśli chcesz, aby Twoja kandydatura została wzięta pod uwagę w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Technum Jakub Szydłowski z siedzibą przy ul. Osobowickiej 153b/9, 51-001 Wrocław, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.”