Automatyka przemysłowa

Systemy automatyki zarządzające procesami projektujemy i budujemy w oparciu o zdobyte doświadczenie, a także o sugestie klientów oraz technologów. Często posiłkujemy się wiedzą wykraczającą poza zagadnienia związane z automatyką. Pozwala to na dogłębna analizę tematu oraz na budowę systemu perfekcyjnie dopasowanego do potrzeb klienta.

 

Podejmujemy się rozwiązań trudnych i nietypowych gdzie naszym celem jest stworzenie systemu dla obiektu o podwyższonych wymaganiach technicznych i technologicznych. Nie oznacza to, że zajmujemy się tylko wymagającymi projektami, nasi inżynierowie zajmują się również mniejszymi instalacjami. Priorytetem naszej firmy jest zadowolenie klienta.

Biegła znajomość programowania sterowników PLC ( Siemens, Beckhoff itp.) idąca w parze z wiedzą z dziedziny energetyki sprawia, że wdrażane przez nas systemy sterowania są nie tylko funkcjonalne, ale również energooszczędne. Pozwala to na zmniejszanie kosztów eksploatacji użytkowanych urządzeń i instalacji.

W ramach usług oferujemy profesjonalny audyt instalacji automatyki i sterowania oraz przebudowę istniejących przestarzałych lub niesprawnych systemów

Nasz serwis zapewnia utrzymanie w ruchu urządzeń zarówno w okresie gwarancji, jak i po jej upływie.