Szlifierz stali nierdzewnej

Firma Technum zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem kompleksowych instalacji, maszyn i urządzeń w przemyśle spożywczym i chemicznym. W sektorze spożywczym specjalizujemy się w przemyśle piekarniczym, mleczarskim, browarniczym i przetwórstwie.

Tworzymy rozwiązania dopasowane do potrzeb i możliwości naszych klientów, zawsze pamiętając o najwyższej jakości usług. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne i technologiczne na całym etapie realizacji projektów oraz montaż i rozruch gotowych, niezawodnych produktów. Nasze wyroby dostarczamy zarówno do małych firm, jak i międzynarodowych koncernów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:


Szlifierz stali nierdzewnej

Zadania:

- szlifowanie spawów na zbiornikach ze stali nierdzewnej, powierzchni z zewnątrz i wewnątrz

- szlifowanie rur i elementów sanitarnych zbiorników

- polerowanie powierzchni wewnątrz i z zewnątrz, pod wykończenie.


Wymagania:

- umiejętność czytania rysunku technicznego

- doświadczenie przy obróbce stali nierdzewnej warunkiem koniecznym

- czynne prawo jazdy kat. B

- dokładność, precyzja i duże zaangażowanie

- umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, znajomość technik szlifowania i materiałów ściernych

- umiejętność pracy w zespole oraz dzielenia się nowymi rozwiązaniami.

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie i umowę o pracę

- pracę w doświadczonym, zgranym zespole

- wiele możliwości rozwoju

- pracę w małej firmie, w przyjaznej atmosferze

- ciekawy pakiet socjalny

- miejsce pracy zaraz przy granicy Wrocławia (Wilczyce).

Jeśli jesteś zainteresowana/ny ofertą prześlij do nas swoje CV i list motywacyjny na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając w tytule nazwę stanowiska.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Technum Jakub Szydłowski z siedzibą przy ul. Osobowickiej 153b/9, 51-001 Wrocław, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.

lub jeśli chcesz, aby Twoja kandydatura została wzięta pod uwagę w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Technum Jakub Szydłowski z siedzibą przy ul. Osobowickiej 153b/9, 51-001 Wrocław, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.”