Konstruktor maszyn i urządzeń

Firma Technum zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem kompleksowych instalacji, maszyn i urządzeń w przemyśle spożywczym i chemicznym. W sektorze spożywczym specjalizujemy się w przemyśle piekarniczym, mleczarskim, browarniczym i przetwórstwie.

Tworzymy rozwiązania dopasowane do potrzeb i możliwości naszych klientów. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne i technologiczne na całym etapie realizacji projektów oraz montaż i rozruch gotowych, niezawodnych produktów. Nasze wyroby dostarczamy zarówno do małych firm, jak i międzynarodowych koncernów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Zadania:

  • projektowanie maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego i chemicznego
  • przygotowywanie dokumentacji wykonawczej i konstrukcyjnej
  • wsparcie w tworzeniu dokumentacji produkcyjnej
  • wsparcie techniczne dla pracowników produkcji
  • rozmowy z klientami na tematy techniczne, pozyskiwanie ofert od poddostawców
  • aktywny udział w pracach i projektach zespołowych, przewidywaniu i rozwiązywaniu problemów, proponowaniu i wdrażaniu rozwiązań
  • wsparcie w przygotowywaniu wycen i ofert.

Wymagania:

  • doświadczenie w samodzielnym konstruowaniu urządzeń ze stali nierdzewnej min. 2 lata to warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość Solidworks/Inventor
  • wykształcenie wyższe techniczne, specjalizacja: mechanika i budowa maszyn lub pokrewne
  • znajomość oprogramowania Auto CAD
  • samodzielność i zaangażowanie
  • dokładność, sumienność i umiejętność pracy zespołowej
  • komunikatywna znajomość języka polskiego lub angielskiego.

Oferujemy:

  • realny wpływ na to jak wyglądają nasze produkty i jak pracuje się w u nas w firmie
  • stabilne zatrudnienie w małej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w przyjaznej, luźnej atmosferze i zgranym zespole
  • możliwość realizacji swoich pomysłów i realny wpływ na sposób funkcjonowania firmy
  • rozwój w tematach technicznych i całym obszarze procesowym
  • brak dress codu, próbki produktów naszych klientów, karta multi-sport, dofinansowanie do wypoczynku letniego i zimowego
  • możliwość przychodzenia do pracy z psem (lub w razie awarii, z dzieckiem)
  • miejsca parkingowe i pracę w biurze, w Wilczycach- 600m od Psiego Pola, w okolicy stadniny koni.

Jesteś zainteresowana/ny? Wyślij do nas CV wpisując w tytule nazwę stanowiska: rekrutacja@technum.pl. Czekamy na Twoją odpowiedź najpóźniej do 20 lipca 2023r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Technum Jakub Szydłowski z siedzibą przy ul. Osobowickiej 153b/9, 51-001 Wrocław, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.

lub jeśli chcesz, aby Twoja kandydatura została wzięta pod uwagę w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Technum Jakub Szydłowski z siedzibą przy ul. Osobowickiej 153b/9, 51-001 Wrocław, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.”