Monter (Niemcy)

Firma TECHNUM zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem kompleksowych instalacji, maszyn i urządzeń w przemyśle spożywczym i chemicznym. W sektorze spożywczym specjalizujemy się w przemyśle piekarniczym, mleczarskim i browarniczym.
Tworzymy rozwiązania dopasowane do potrzeb i możliwości naszych klientów. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne i technologiczne na całym etapie realizacji projektów oraz montaż i rozruch gotowych, niezawodnych produktów. Nasze wyroby dostarczamy zarówno do małych firm, jak i międzynarodowych koncernów.
Tworzymy wyjątkowy zespół ludzi. Zaangażowanych, kreatywnych, samodzielnych i jednocześnie zawsze pracujących razem. Łączymy realizację biznesowych celów TECHNUM z naszymi osobistymi planami i pomysłami.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Monter (miejsce pracy Niemcy)

Zakres obowiązków:

  • montaż instalacji
  • przygotowanie wybranych elementów do dalszego procesu produkcji
  • współpraca z zespołem
  • utrzymywanie porządku miejsca pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie w montażu rur
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • sprawna obsługa narzędzi i elektronarzędzi
  • gotowość do częstych delegacji (możliwość zjazdów do domu w weekendy)
  • pracowitość i uczciwość
  • pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność przewidywania i rozwiązywanie problemów
  • komunikatywna znajomość języka polskiego.

Co oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę od zaraz, na pełny etat (max.10h/dziennie)
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę lub B2B)
  • zapewniony nocleg i dojazd
  • pracę w bezpiecznych, komfortowych warunkach
  • pracę w przyjaznej, atmosferze i zgranym ZESPOLE, w którym każdy człowiek jest ważny
  • możliwość realizacji swoich pomysłów i realny wpływ na sposób funkcjonowania firmy
  • ciekawy pakiet socjalny.

Jesteś zainteresowana/ny?

WYŚLIJ do nas CV wpisując w tytuł Monter (Niemcy) na: rekrutacja@technum.pl.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami, które spełniają potrzebne kryteria.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TECHNUM Jakub Szydłowski zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.